Článek v Popcornu

20. října 2007 v 19:15 | Tereza
Měla jsem to promyšlené!!
K
dyž jela turné k předchozímu albu Under My Skin, přistihla se, že mnohem raději hraje rychlejší vypalovačky než pomalé skladbičky. A právě tehdy se ji zrodil v hlavě plán - další deska nebude zdaleka tak ponurá jako ty předtím, lae hlavně bude bavit. A jak si usmyslela, tak také udělala. Pustila s edo psaní nadupaných, chytlavých písniček s punk-rockovými rify, z nichž čiší smělost a sebejistota. jejich prostřednictvím posílá Av zprávu: " Podívejte, zlepšila jsem se! Jako autorka i jako zpěvačka!" Ale samozřejmě že na desce se najdou i nějaké ty baladky. Jendou z nich je třeba song Keep holding on (velmi krásná písnička;)), který Avril vyplodila fantasticko-dobrodružný film Eragon (který stál za hov**), co běžel i v našich kinech. Napsat takový song byla výzva: " Byla pro mě nová zkušenost a zase jsem se naučila něco nového. Nusle ajsem se držet filmového příběhu, takže jsem psala o síle, moci, osudu...." Písnička byla titulní skladbou snímku, zárověň vyšla i jako první zpěvaččin singl od Under My Skin.

Chci vyzkoušet úplně všechno!!
A
vril je děvše činorodé a nejraději by snad vyzkoušela všechno, co se dá. Není divu, že pronikla i do filmového světa. Na konci loňského roku měl v Americe premiéru film Fast food Nation, kde má sice Av jenom malou roličku, lae jak se říká - malá role, taky role. No aproč to píšeme?? U nás je teď tenhle snímek k mání na DVD!! A o čem že to vlastně Big one je naprostá bomba . Nejnovější hamburge fastfodového řetězce Micke´s. Jenomže jak vyjde najevo, v masu je něco shnilého nebo přinejmenším nedobrého, což se zjistí až ve chvílí, kdy inspektoři nakouknou za oponu firmy.

Kreslená hrdinka!!
H
m, tak to máme skládání písniček, zpívání, modeling, neboť v poslední době Avie ochotně pózuje i módním časopisům, dabing (namluvila kreslenou postavičku ve filmu Za plotem), hraní ve filmu, práce pro charitu....nezapomněli jsme na něco?? Jo, zapomněli!! Avril se nechala namalovat v manga stylu!! Konkrétně se objevila v sešitu Make 5 Wishes: Volume 1, který vypráví o introvertní a nesmělé puber´tačce Haně, která má problémy až nad hlavu. Naštětstí potká Avril, která jí pomůže zbavit se mindráků jednou provždy. A proč do toho šla: "Dozvěděla jsem se, že mí fanoušci mají rádi manga. A tak sjem si řekla, že by bylo super být součástí něčeho, co jim dělá radost!!" Takže si na své konto může Av ještě připsat titul "nositelka radosti"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 baculka10 baculka10 | 4. listopadu 2007 v 20:05 | Reagovat

Teri máš mocinky pěknej blogísek...........[to jsem ja vachovcinda]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama