Červen 2010

Avril Lavigne: Interview About Forbidden Rose >>

29. června 2010 v 19:53 | teRy_bluebeRry |  Různý videa
>> Tak konečně 1. video o Avriliným novým parfému Forbidden Rose. Sice strašně nekvalitní, ale přece :) Ve videu mluvínejenom o FB, ale io 4. albu, že bude odlišné od předešlých alb :) Nakonec ukazují na obrazovce Brodyho a Avril twitter, kde napsali, miluji svého přítele a miluji svou přítelkyni ;)↓ Check it out ↓

Zpátky * >>

28. června 2010 v 19:49 | teRy_bluebeRry |  Oznamuju Vám
>> Tak konečně po strašně dlouhej době píšu * Abych to uvedla na pravou míru ... :) Už se sem pokoušim psát asi po pátý, bohužel mi strašně blbne blog.cz, takže doufám, že tohle už opravdu vyjde ... ;)


Začnu asi mým návratem ze Španělska :) Vrátila jsem se v neděli 20.6. ( vůbec jsem neměla náladu na počítač, kdo by taky měl po 23 hodinové jízdě nudným autobusem ). Tam jsme jeli 22 hodin a zpět jak už jsem řekla neuvěřitelných 23hodin :D Nevím, nevím, jestli bych cestu absolvovala ještě jednou ... :D Každopádně myslím, že to opravdo stálo za to ;) Bylo to tam krásné, mám spoustu pěkných zážitků, taky jsme bylive Valencii, kde převčírem jeli F1 :) Tak jsem měla takovej dobrej pocit, když jsem věděla, že jsme tam po tý dráze jeli ;) Co se fotek týče, většina SB mně má na FB v přátelích, takže se můžou podívat, kdo ne, plánuji sem dát nějaké fotky :)

Za další ... :D Na každém rohu mi něco připomínalo Avril :D Buď to byla holka s napodobeninou jejích nenapodobitelných vlasů :D nebo tričko s jejím obličejem, které jsem bohužel viděla i v ČR u vietnamských stánků :( ( :D ), či nesčetně placek ... :) Španělština je opravdu krásnej jazyk ;) Plánuju se začít učit španělsky - už delší dobu ;) :D ... Taky se mi tam strašně líbily ty lidi, všichni tak stejný, černý vlasy, hnědý oči a opálený :D ... No zkrázka fakt moc pěkný, budu ráda, když se tam zase někdy podívám :)

Takže za dva dny je vysvědčení, doufám, že vám dopadne dobře, já budu mít zřejmě 3 dvojky ... ;) No a potom prázdniny, až někam pojedu dám vám vědět, prvně je to 10. července no dám ještě vědět :)

Jinak prakticky celou cestu tam i zpátky jsem posouchala písničky, plno jsem si jich naposlouchala, takže paráda :) Teď jsem si zvykla i na španělský verze některých písniček, takže príííma :D Tak se mějte krásně, snad co nejdřív přidám nějaký článek Tér <

Abbey Dawn: Tričkomikina >>

12. června 2010 v 11:30 | teRy_bluebeRry |  MikinyYy
>> Moc krásná "tričkomikča" :)
[ Předpřipravený článek - Španělsko - 11.6 - 20.6]

avrilandtereza.blog.cz

Abbey Dawn. Mikina >>

11. června 2010 v 12:00 | teRy_bluebeRry |  MikinyYy
>> Ta je fakt moc krásná :)

[Předpřipravený článek - Španělsko 11.6-20.6 ]
avrilandtereza.blog.cz

Zítra * >>

10. června 2010 v 20:28 | teRy_bluebeRry |  Oznamuju Vám
>> Ano, ano :D Je to tak .... Už zítra .... :)

Jak už jsem sem myslím jednou psala ...:) Zítra s kamarádkou odjíždím do Španělska ... :) Budeme ubytovaní kousek od Valencie, kam pojedeme na výlet :) Moc se těšim, celej tejden jsem z toho nespim :D Moc mi to mrzí, ale ještě jsem si opravovala známky, a taky si nakupovala věci, takže předpřipravený jsou asi jenom dva články :( Strašně mě to štve, ale co se dá dělat no ... Teď jsem přijela, byla jsem si koupit ještě jedny plavky, abych jeměla na střídačku:) Tak se tady mějte krásně, budu na blog myslet :D ;) A taky, co se tady celou dobu bude dít, co Avril a ták :)

avrilandtereza.blog.cz
Hola, su Tér (:

Abbey Dawn: New glitter shirt >>

8. června 2010 v 19:29 | teRy_bluebeRry |  TričkaAa
>> Na Avril jste tohle tričko mohli vidět na TUTĚCH nebo na TUTĚCH paparazzi fotkách :)


avrilandtereza.blog.cz

Abbey Dawn: New T-shirt >>

8. června 2010 v 19:25 | teRy_bluebeRry |  TričkaAa
>> Hezký barvy :)


avrilandtereza.blog.cz

Avril Lavigne: Costa Rica 28/05/2010 >>

3. června 2010 v 19:09 | teRy_bluebeRry |  2010
>> Tak Avril si to užívala s Brodym v Karibiku na Costa Rice, ježiš, to jí závidim :D Má krásný plavky FOX, teda jestli to neni nějaká sukně ;) Brody je ňákej zarostlej :D Ale sluší jim to, škoda, že je jeom jedna nekvaliní fotka ...

avrilandtereza.blog.cz

Avril Lavigne: Aktualizace pro Forbidden Rose >>

3. června 2010 v 14:20 | teRy_bluebeRry |  !! HOT NEWS !!
>> Jak už je v nadpisu, stránka http://avril-lavigne-perfumes.com je nově aktualizovaná !!! :) Minulý rok jsem si z ní objednávala free vzorek Black Star, když ještě v Česku nebyla:) Doteď jsem ten vzorek neotevřela-jsem strašná, ale nechtěla jsem si to poničit, mam ho tady vystavenej :D Teď jsem si chtěla objednat vzorek Forbidden Rose, ale bohužel Česká republika v nabídce chybí :(To mi štve no, takže až v srpnu ... :(


náhled ↓


Když 6x kliknete na ten obrázek nahoře ( Ten ohraničenej růžema), tak se vám zvětšuje :)

Text od Avril ↓
"Take a peek inside the Secret Garden to get a hint of its mystery... if you dare.
Just click on the gate to peer through the keyhole.
Every day, more of the garden will be revealed to you
and soon the gates will open allowing you to discover the secrets inside."


Můj volný překlad ↓
" Nahlédni do tajemné zahrady a získej její tajemství... máš-li odvahu.
Stačí kliknout na bránu a nahlédnout do kíčové dirky.
Každý den se pro tebe bude zvětšovat
a brzy se otevře celá a ukáže ti tajemství uvnitř. "


Je to můj článek s mojim vlastním překladem, budu ráda, když budete kopírovat s MOJÍ KLiKAČKOU !!!

Avril Lavigne: Lauren Ward Shoot Nylon Magazine 2010 >>

3. června 2010 v 13:53 | teRy_bluebeRry |  P 2010
>> Zajímavý fotky, sice se mi víc líbí, když má Avril rovný vlasy a né tak velkou patku, ale tyhle fotky jsou moc krásný ... Hlavně ta poslední ... Na tý mi připomíná Taylor Swift z klipu You Belong With Me :D

avrilandtereza.blog.cz

Avril Lavigne: Nová reklama na Forbidden Rose !!! >>

2. června 2010 v 21:28 | teRy_bluebeRry |  !! HOT NEWS !!
>> Tak jsme se konečně dočkali !!! Krásná reklama !!! Taková tajemná, strašidelá uáááá tak se těšim, škoda, že v ní nezpívá, ale stejak je krásná :)


Avril Lavigne: Forbidden Rose >>

1. června 2010 v 13:57 | teRy_bluebeRry |  Produkty
>> Tak se konečně objevila fotka Avril nového parfému a krabičky Forbidden Rose, zatím není v prodeji, ale už teď můžu říct, že je fakt krásnej :)

avrilandtereza.blog.cz

Avril Lavigne: LAX Airport, Los Angeles - 30/05/10 >>

1. června 2010 v 13:55 | teRy_bluebeRry |  2010
>> Avril byla převčírem na Los Angeleském letišti LAX - v autě můžeme vidět Brodyho a vzádu i jejího bráchu Matta :) Má dokonalej kufr Hello Kitty :D A to oblečení taky nemá chybu :)

avrilandtereza.blog.cz